mateox778 | 38
mateox778 | 38
  • Login: mateox778
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: mateox778

Wiek: 38

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Wrocław | Polska

O mnie: Moimi najbardziej zarysowanymi cechami są stanowczość, impulsywnośc i poczucie humoru. Jednak jeżeli sytuacja tego wymaga to potrafię być ulegliwy. Mam jasno wytyczony cel w życiu i do niego dążę. Nie lubię monotoni dlatego staram się aby każdy dzień wyglądał inaczej. Szukam dziewczyny śmiałej, sympatycznej z poczuciem humoru. Musi być pewna siebie, sympatyczna i zadbana.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź wybranka pasującego do Ciebie. Przyciągnij go myślami, wejdź na wybrany profil i wybierz randki internetowe. Zapomnij co to samotność, wyjdź z domu i znajdź miłość. Postaw na serwis z ogłoszeniami Buziak, załóż profil randkowy i rozpocznij przygodę życia. Spośród wielu zarejestrowanych osób, wybierz jednego mężczyznę, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli jesteś samotna, choć jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym serwisie odnajdziesz miłość swojego życia.
Certyfikowany serwis randkowy.Wybierz portale internetowe i zaurocz się w mieście Wrocław.Zakochaj się już dziś.Portal towarzyski Wrocław.Szukaj inteligentnych osób nieopodal Wrocławia.