Buziak.pl
violka | 32
violka | 32
  • Login: mateusz123nokia
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: violka

Wiek: 32

Płeć: Kobieta

Mieszka: lubuskie | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 165 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

O mnie: JESTEM? - Bo Tak Było Mi Pisane... NIE DBAM? - O Opinie Ludzi, Którzy Mnie Nie Znają... SAMA? - Dążę Do Wyznaczonych Celów... POTRAFIĘ? - Być Szczera Do Bólu... CHCIAŁABYM? - Aby Wszystko Szło Po mojej Myśli... PRAGNĘ? - By Zapomnieć... MILCZĘ? - Gdy Jest Mi Źle... ZAMYKAM? - Oczy Gdy Jest Mi Dobrze... ZAWSZE? - Jestem Konsekwentna Dla Tych, Którzy Mnie Ranią... ŻAŁUJĘ? - Błędów, Które Popełniłam... ŻYJĘ? - Z Dnia Na Dzień, Ciesząc Się Każdą Chwilą... NIENAWIDZĘ? - Cierpienia... NIE ZNOSZĘ? - Bólu... SZANUJĘ? - Prawdziwych Przyjaciół... WYBUCHAM? - Kiedy Ktoś Mnie Obraża.. CZEKAM? - Na Spełnienie Marzeń... STARAM SIĘ? - Walczyć Z Przeciwnościami Losu... NIE ZNIOSĘ? - Śmierci.... MARZĘ? - O Wielu Rzeczach... MUSZĘ? - Żyć Mimo Wszystko... LUBIĘ? - Tych Co Mnie Lubią... Z TRUDEM? - Idę Przez Życie... Z ŁATWOŚCIĄ? - Można Mnie Zranić ... NIE UMIEM? - Się Z Tym Pogodzić ... WIERZĘ? - Że To Czego Pragnę, Kiedyś Się Spełni ... PŁACZĘ? - Gdy Jest Mi Źle ... NIGDY? - Nie Mów Nigdy NIESTETY? - Swoje Trzeba Wycierpieć...


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka który ma tylko wymarzone cechy. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i skorzystaj z opcji randki online. Inicjatywa jest po Twojej stronie, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Znajdź serwis z ofertami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i zacznij przygodę życia. Spośród setek użytkowników, dokonaj wyboru tego, który wyda Ci się najbardziej interesujący. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, choć jesteś nieśmiałą osobą, w naszym portalu odnajdziesz drugą połówkę.
Bezpieczny portal randkowy.Sprawdzaj randki i szukaj przeznaczenia w lubuskie.Bezpieczny serwis internetowy.Portal randkowy lubuskie.Szukaj inteligentnych osób w okolicy lubuskie.