Buziak.pl
ARTUR | 53
ARTUR | 53
  • Login: mogway
  • Aktywność: Ostatnio dostępny
Komentarze
Emilia
fajny kot :)
2020-08-05 11:51:11
Bartłomiej
Jesteś pedałem
2019-06-24 18:12:27
alla1976
2016-03-20 18:52:11

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: ARTUR

Wiek: 53

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Trzcińsko-Zdrój | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Szukam: Miłości

O mnie: Witam. Nie wiem gdzie to napisać ale chciałem podzielić się z wami wiadomością taką że poznałem już tutaj moją wspaniałą, przyszłą żonę, jesteśmy już razem 5 lat i poznaliśmy się właśnie na tym portalu dlatego namawiam was byście szukali dalej i nie zniechecali się porazkami, gdzieś tam czeka na was ta ukochana osoba. Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia w miłości


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź wybranka posiadającego same zalety. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i skorzystaj z opcji randki internetowe. Inicjatywa jest po Twojej stronie, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Znajdź serwis z ofertami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i rozpocznij poszukiwania miłości. Spośród tysiąca osób, postaw na jednego faceta, który da Ci to czego szukasz. Jeśli jesteś samotna, choć trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w naszym portalu spotkasz ciekawe osoby.
Zaufany serwis randkowy.Przeglądaj randki i znajdź swoją połówkę w miejscowości Trzcińsko-Zdrój.Zakochaj się już dziś.Ogłoszenia matrymonialne Trzcińsko-Zdrój.Szukaj nietuzinkowych osób w rejonie Trzcińska-Zdroju.