Buziak.pl
Wojtek | 51
Wojtek | 51
  • Login: nighthunter1
  • Aktywność: Online
Komentarze
jadwiga..
Miło pozdrawiam
2023-05-27 21:25:36
Hanna
Pozdrawiam serdecznie 🙂
2023-05-27 21:17:27
Ania
2023-05-08 15:25:20
Jolanta
2023-01-09 20:43:35
Małgosia
Cześć
2022-09-10 05:28:20

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Wojtek

Wiek: 51

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Białystok | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Brak włosów

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 180 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Zainteresował Cię mój profil ? Może to właśnie początek naszej miłości? Odwagi, napisz do mnie, a zobaczymy, czy jesteśmy dla siebie stworzeni. Jestem gotowy na poważny związek i szukam kogoś, kto ma podobne oczekiwania. Zależy mi na szczerości i zaangażowaniu, dlatego proszę, tylko dziewczyny, które są w stanie związać się emocjonalnie na dłużej. Wiem, że życie nie jest usłane różami i czasami trudno znaleźć odpowiednią osobę. Dlatego jeśli jesteś stanu wolnego i chcesz spróbować swojego szczęścia w miłości, daj mi znać! Może właśnie my będziemy idealnymi partnerami dla siebie? Zdaję sobie sprawę, że wiele osób obawia się publikacji swojego wizerunku, ale dla mnie to ważne, aby móc nawiązać autentyczne relacje.


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć kochanka który ma tylko wymarzone cechy. Poszukaj ideału w głowie, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki. Musisz działać, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Odszukaj serwis z ofertami Buziak, przejdź przez proces rejestracji i rozpocznij przygodę życia. Pośród ogromnej liczby profili randkowych, wybierz tego jedynego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeżeli chciałabyś kogoś poznać, ale jesteś wyjątkowo nieśmiała, w serwisie randkowym poznasz wspaniałego mężczyznę.
Bezpieczny serwis randkowy.Wybierz randki internetowe i szukaj miłości w mieście Białystok.Darmowa rejestracja.Randki internetowe Białystok.Błyskotliwych osób w okolicy Białegostoku.