Buziak.pl
mirek | 63
mirek | 63
  • Login: omrad
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: mirek

Wiek: 63

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: lubuskie | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Wdowiec

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 179 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Kobiet

O mnie: Chciałbym poznac drugą osobę prawdziwą partnerke, z którą zapiszę piękny rozdział wżyciu, z która łaczyć mnie będzie więż i zrozumienie . Komunikatorem bedą nie tylko słowa - również ,gesty ,dotyk i spojrzenie. Po prostu partnerke do wspólnych spacerów podróży odpoczynku, relaksu ,edukacji i miłości intymnej , delikatnej i grzesznej czasami


Wyszukaj dla siebie kochanka na całe życie. Zastanów się kto Cię interesuje, zajrzyj na jego profil i wyszukaj najlepsze dla siebie randki online. Wykaż się inicjatywą, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Odszukaj serwis z ofertami Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i zacznij przygodę życia. Wśród wielu mężczyzn, wybierz jednego mężczyznę, który da Ci to czego szukasz. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, lecz należysz do nieśmiałych osób, na stronie z randkami znajdziesz to czego szukasz.
Certyfikowany portal internetowy.Wybierz randki i znajdź szczęście w lubuskie.Znajdź miłość.Portale randkowe lubuskie.Błyskotliwych osób w rejonie lubuskie.