Buziak.pl
Piotr | 33
Piotr | 33
  • Login: pio9aPL
  • Aktywność: Kilka dni temu
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Piotr

Wiek: 33

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Bełchatów | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 192 cm

Szukam: Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Hmmm... Najlepiej, napisz i sama się przekonaj. Jestem osobą, raczej spokojną z nutką wariata. Lubię słuchać dobrej muzyki np: chrześcijańskiej, wyciszającej, hip-hopu. Jestem osobą czasem nieśmiałą, a czasem zbyt śmiałą, szczupły, wysoki, lubiący wysłuchać, porozmawiać szczególnie na tematy duchowe, ale nie tylko. Lubię patrzeć głęboko w oczy. Raczej uparty. Pracuję, jako kościelny w kościele rzymskokatolickim w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bełchatowie. Mam siostrę i dwóch braci. Jazda rowerem sprawia mi wiele frajdy i wycieczki tym sposobem transportu, są mile widziane z przyszłą partnerką. Spacerkiem też nie pogardzę szczególnie romantycznym z drugą osobą hehe. Lubię spędzać czas, na łonie natury i podziwiać dzieła Boże. Interesuje się też, tematyką komputerową, technologiami i gadżetami itp. Prowadzę stronę ewangelizacyjną i kanał na YouTube, aby Bóg był bardziej znany i kochany. Jestem osobą wierzącą i praktykująca. Raczej uśmiechnięty i śmiejący się z byle czego. Sporo biegam, więc jeśli przyszła partnerka też by biegała to wspólne bieganie mile widziane.


Znajdź kochanka który ma tylko wymarzone cechy. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki w sieci. Nie ma na co czekać, miłość sama nie zapuka do drzwi. Postaw na portal z ogłoszeniami Buziak, przejdź przez proces rejestracji i weź sprawy w swoje ręce. Wśród tysiąca zarejestrowanych mężczyzn, postaw na tego, który wyda się intrygujący. Jeśli jesteś samotna, lecz jesteś nieśmiała, w portalu randkowym zakochasz się.
Najciekawszy portal internetowy.Sprawdź randki internetowe i zaurocz się w miejscowości Bełchatów.Zakochaj się już dziś.Ogłoszenia matrymonialne Bełchatów.Szukaj ciekawych osób w okolicy Bełchatowa.