Piotr | 51
Piotr | 51
  • Login: rastan22
  • Aktywność: Wczoraj
Komentarze
Bar
To prawda
2024-03-01 11:18:41

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Piotr

Wiek: 51

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Mysłowice | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Brak włosów

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 181 cm

Szukam: Przyjaźni, Zabawy

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Witam i pozdrawiam wszystkich samotnych. Cóż nie będę się opisywał wiele bo o człowieku nie świadczą słowa ale jego czyny. Jestem normalnym facetem który jak każdy z nas chce być szczęśliwy i mieć rodzinę,z którą będzie dzielił się wszystkim na dobre i zle. Niestety od kiedy człowiekiem zaczął rządzić internet i od kiedy seks stał się coraz bardziej łatwiejszy do znalezienia przez internet ,tym coraz ciężej znalezsc kogoś z prawdziwymi wartościami i zasadami by wzajemnie się szanować i być sobie wiernym i okazywać wobec siebie prawdziwe uczucia


Znajdź mężczyznę z prawdziwego zdarzenia. Przyciągnij go myślami, znajdź wyróżniającą się osobę i umów się na randki online. Nie ma na co czekać, miłość sama nie zapuka do drzwi. wybierz serwis z randkami Buziak, wybierz darmową rejestrację i zmień coś w życiu. Spośród setek zarejestrowanych mężczyzn, wybierz tego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli chciałabyś coś zmienić, lecz nie wiesz jak zacząć, w naszym serwisie pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Bezpieczny portal randkowy.Wybierz portale internetowe i szukaj miłości w miejscowości Mysłowice.Zakochaj się już dziś.Portal dla samotnych Mysłowice.Szukaj singli w najbliższej okolicy Mysłowic.