Buziak.pl
Sebastian | 49
Sebastian | 49
  • Login: seba1974
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Sebastian

Wiek: 49

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: pomorskie | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Właściciel

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 174 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: NA TYM WŁAŚNIE POLEGA MIŁOŚĆ -na kłóceniu się i godzeniu ,na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu,na milczeniu i rozmowie ,na słuchaniu i mówieniu ,na pewnośći i zwiątpieniu ,na byciu razem i daleko od siebie .Jeśli potrafimy pomieścić w sobie i zrozumieć te skrajności to znaczy ,że dojrzaliśmy do kochania drugiej osoby i bycia kochanym


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź wybranka swoich marzeń. Pomyśl kogo szukasz, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i skorzystaj z opcji randki. Czasu coraz mniej, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Postaw na portal randkowy Buziak, wybierz darmową rejestrację i dokonaj zmian w życiu. Pośród wielu profili, postaw na tego, z którym przeżyjesz wspaniałą miłość. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, choć trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, na naszej stronie spotkasz ciekawe osoby.
Rekomendowany serwis randkowy.Sprawdź randki i znajdź szczęście w pomorskie.Intuicyjna obsługa.Ogłoszenia towarzyskie pomorskie.Szukaj singli w rejonie pomorskie.