Buziak.pl
sebastian29461 | 45
sebastian29461 | 45
  • Login: sebastian29461
  • Aktywność: Ostatnio dostępny

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: sebastian29461

Wiek: 45

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Brwinów | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Inne

Wzrost: 179 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Trudno pisać o sobie jestem chyba normalnym facetem wychowującym dwóch synów.Nie szukam tu pani na raz jak większość facetów Szukam na tym portalu naprawdę szczerej przyjazni może(miłości)Wszystko przyjdzie w swoim czasie.Szukam kogoś kto zaakceptuje moje wady i zalety a przede wszystkim moje dzieci.I Nie szukam tu pani do prania,gotowania czy sprzątania bo wbrew wszystkim stereotypom to wszystko potrafie zrobić sam.


Wyszukaj wybranka który ma tylko wymarzone cechy. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wybierz randki internetowe. Weź sprawy w swoje ręce, miłość sama nie zapuka do drzwi. wybierz portal z ogłoszeniami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i zaufaj przeznaczeniu. Spośród setek facetów, wybierz tego jedynego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym portalu spotkasz wyjątkowych ludzi.
Rekomendowany serwis randkowy.Sprawdzaj portale internetowe i znajdź swoją połówkę w mieście Brwinów.Darmowa rejestracja.Randki Brwinów.Szukaj singli w najbliższej okolicy Brwinowa.