Buziak.pl
Sławek | 55
Sławek | 55
  • Login: slawo1410
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Sławek

Wiek: 55

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Elbląg | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 177 cm

Szukam: Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Szukam kobiety,partnerki życiowej z Elbląga do stałego związku.Nie jakieś tam przelotne znajomości.Osoby z którą można wyjść na spacer,rower,basen.Porozmawiać o wszystkim i o niczym,ale razem Nie osobno,nie w samotności.Tak to sobie,wymarzyłem.Preferowany wiek 45-55 lat.Proszę o przemyślane odpowiedzi.Dziękuję i życzę miłego dnia.


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć kochanka na zawsze. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiadającą Ci osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki online. Nie ma na co czekać, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Znajdź portal randkowy Buziak, wybierz darmową rejestrację i weź sprawy w swoje ręce. Wśród ogromnej liczby użytkowników, wybierz jednego mężczyznę, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli chcesz kogoś poznać, choć należysz do nieśmiałych osób, w naszym portalu odnajdziesz swoją miłość.
Bezpieczny portal randkowy.Wybierz randki internetowe i znajdź szczęście w mieście Elbląg.Łatwa i szybka rejestracja.Serwis randkowy Elbląg.Szukaj singli w najbliższej okolicy Elbląga.