Mariusz | 49
Mariusz | 49
  • Login: smialyMariuszek
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Mariusz

Wiek: 49

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Górowo Iławeckie | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: W separacji

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 175 cm

Szukam: Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Mam na imię Mariusz i mam 47lat szukam kobiety może być z dzieckiem jestem zwykłym prostym człowiekiem który ma pracę i dorosłego syna szukam takiej kobiety która nie zwraca uwagi na wygląd tylko to co ma się w sobie jestem dobrym człowiekiem nie zrobię nikomu krzywdy nie pije nie palę proszę o kontakt


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć wybranka pasującego do Ciebie. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki internetowe. Zrób pierwszy krok, wyjdź z domu i znajdź miłość. Odszukaj portal randkowy Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i poczuj że żyjesz. Pośród setek zarejestrowanych osób, dokonaj wyboru tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli chcesz kogoś poznać, mimo że jesteś nieśmiałą osobą, w naszym portalu poznasz wspaniałego mężczyznę.
Najciekawszy portal randkowy.Wybierz randki i szukaj miłości w miejscowości Górowo Iławeckie.Duża ilość użytkowników.Portal matrymonialny Górowo Iławeckie.Szukaj nietuzinkowych osób w rejonie Górowa Iławeckiego.