zozolka6013 | 35
zozolka6013 | 35
  • Login: zozolka6013
Komentarze
Bogdan
Witam
2016-03-30 16:00:57
mimo02
hi
2014-03-06 15:59:54
miłości
2014-03-06 13:27:16

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: zozolka6013

Wiek: 35

Płeć: Kobieta

Mieszka: Sędziszów Małopolski | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Pomaturalne

Zawód: Student / uczeń

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 157 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Codziennie biegnę prosto przed siebie.... do celu... nic nie jest w stanie mnie zatrzymać.. ,, Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi, którzy je posiadają.. Nie lubię jak toś mi wciska nie potrzebne zdanie a, nie ma w tym racji ..Bronię swojego zdania..Jeśli się mylę to zwracam honor, ale mało kiedy się to zdarza ..Umiem też przyznać się do swoich błędów .. ,, Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi, którzy je posiadają.. Nie lubię jak toś mi wciska nie potrzebne zdanie a, nie ma w tym racji ..Bronię swojego zdania..Jeśli się mylę to zwracam honor, ale mało kiedy się to zdarza ..Umiem też przyznać się do swoich błędów .. .... ,,Łatwo można stwierdzić, że wiele rzeczy pojawia się nagle bez powodu tak jak by, ktoś pisał za nas życie :* ,, Każdemu los coś piszę, ale pamiętaj, że my sami też mamy wpływ na wiele spraw .Pamiętaj, aby przez swoje dążenia nie szkodzić niekiedy nieświadomie innym :* Osobom po przejściach ... rozwody oraz osobom w związkach i z dziećmi z góry po dziękuję. .. Jestem komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłabym zachować się w każdej sytuacji. Nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach! :) Nie lubię chamskich facetów .. PS. Nawiasem mówiąc .. Nie rozumiem facetów niby poszukują kobietę do miłości, a oceniają typ :) boże sami nie wiecie co chcecie :P ? Ponoć o gustach się nie dyskutuje .. Dla jednych się podobam, dla innych nie to tak jak z muzyką .. Każdy lubi inny gatunek muzyczny .. Nigdy nie oceniam nikogo ..I ty też staraj się nikogo oceniać ..


Wyszukaj mężczyznę pasującego do Ciebie. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź wyróżniającą się osobę i umów się na randki. Nie czekaj dłużej, miłość sama nie zapuka do drzwi. Znajdź portal z osobami Buziak, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij przygodę życia. Spośród ogromnej liczby zarejestrowanych mężczyzn, wybierz tego, którego profil wyda się najciekawszy. Jeśli chcesz kogoś poznać, ale jesteś nieśmiałą kobietą, na stronie z randkami poznasz ciekawą osobę.
Certyfikowany serwis randkowy.Wybierz portale internetowe i zaurocz się w miejscowości Sędziszów Małopolski.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Portal randkowy Sędziszów Małopolski.Szukaj oryginalnych osób w najbliższej okolicy Sędziszowa Małopolskiego.