Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Filmy romantyczne

            Kino jest przede wszystkim rozrywką dla nas, ale stanowi też swoiste zwierciadło naszej rzeczywistości i pragnień z nią związanych. Nie bez kozery Hollywood, główne źródło filmów w naszych kinach i telewizorach, określa się górnolotnym mianem Fabryki Snów.

            Filmy romantyczne są specjalną częścią kinematografii. Najczęściej mają formę wyciskającego łzy melodramatu, w którym miłość musi walczyć z ciężkimi przeciwnościami losu, albo wręcz odwrotnie, przyjmują formę komedii romantycznych prowadzących swoich bohaterów do prawdziwej miłości przez niedorzeczne serie pomyłek i nieporozumień. Niezależnie od tego, który z tych rodzajów filmów romantycznych wybierzemy, najważniejsza w nim będzie prawdziwa miłość, do której wszyscy w większym lub mniejszym stopniu dążymy. Co więcej, film romantyczny jest też znakomitym pomysłem na udaną randkę, gdyż może wprowadzać w odpowiedni nastrój.

            Wielu użytkowników portalu randkowego Buziak.pl zainspirowane zostało do założenia tutaj konta właśnie poprzez film romantyczny, który uświadomił im, jak bardzo w ich życiu brakuje miłości. Równie liczna grupa użytkowników przeżyła też tutaj przygodę na miarę scenariusza filmu romantycznego.

 

Tagi: komedia romantyczna; melodramat; film; randka