Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Idealne zdjęcie do profilu randkowego

            Portale randkowe mogą mieć różne wymagania odnośnie zawartości profilu swoich użytkowników. Czasami takich wymagań nie ma w ogóle i wystarczy tylko nazwa użytkownika. Bez wątpienia istnieje jednak jeden element mający kluczowe znaczenie dla naszej działalności w rzeczywistości wirtualnej. Tym elementem jest nasze zdjęcie profilowe. Zazwyczaj to właśnie od niego zależy, ile osób będzie nam odpisywać i ile osób będzie pisało do nas.

            Powyższy fakt powoduje nerwowość i prowadzi do licznych niemądrych decyzji. W większości wypadków osoby korzystające z portali randkowych starają się bowiem na zdjęciach profilowych wypadać jak najlepiej, co jest naturalnym i bardzo pozytywnym zjawiskiem, ale nieraz prowadzi ono do paradoksu w postaci potężnego rozdźwięku pomiędzy naszym realnym wyglądem i naszą kreacją na fotografii profilowej.

            Naszym przewodnikiem do najlepszego zdjęcia profilowego powinna być prawda. W tym przypadku chodzi o to, aby nasze zdjęcie było do nas jak najbardziej podobne, aby nikt nie mógł nam narzucić że widzi dwoje różnych ludzi. Takie zdjęcia nie powinny nas też prezentować w sytuacjach dla nas nietypowych, a tym bardziej w jakichkolwiek sytuacjach potencjalnie kompromitujących, na przykład po alkoholu. Stawiajmy na naturalność i swobodę. Prostota jest najlepszą drogą do sukcesu.

 

Tagi: zdjęcia; zdjęcie profilowe; portal randkowy; profil na portalu randkowym