Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Śmiałość

      Jednym z najważniejszych elementów, jakie są potrzebne w tak zwanym realu do nawiązania znajomości, która ma szansę na przekształcenie się w związek, jest śmiałość. Śmiałość to cecha charakteru, która powoduje, że nie mamy oporów przed podejściem do nieznanej nam osoby i nawiązujemy z nią rozmowę, rozpoczynamy flirt. Jest to przeciwieństwo nieśmiałości.

      Bardzo wiele osób ma problemy ze śmiałością, ponieważ nawet jeśli są oni w stanie przełamać się na początku i podejść do upatrzonej osoby, kontynuowanie rozmowy i prowadzenie jej w pożądanym kierunku bywa już dla nich zbyt trudne. Brakuje im śmiałości.

      Portale randkowe takie jak Buziak.pl w dużej mierze eliminują problem braku śmiałości jako jednej z głównych cech decydujących nawet nie o samym związku, ale o pojawieniu się szansy na stworzenie związku. Poprzez portal randkowy Buziak.pl dużo łatwiej jest nawiązać z kimś kontakt, można nawet liczyć na to, że to my będziemy celem takiej próby ze strony innej - potencjalnie ciekawej osoby. Poziom śmiałości, jaki trzeba osiągnąć w internetowych relacjach na odległość, jest znacznie niższy od tego ze świata realnego, a w miarę poznawania drugiej osoby, samoistnie nabieramy śmiałości w kontaktach z nią.

 

Tagi: śmiałość; portal randkowy; związki