Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Zauroczenie

      Jednym z najprzyjemniejszych uczuć, jakich można doznać w czasie poszukiwania miłości, jest zauroczenie. Czasami zdarza nam się pomylić prawdziwą miłość z zauroczeniem, ale zazwyczaj nie jest to sytuacja w jakikolwiek sposób problematyczna, przynajmmniej jeśli do zauroczenia dochodzi z udziałem portalu randkowego, gdzie pomiędzy zauroczonymi sobą nawzajem osobami jest solidna bariera bezpieczeństwa.

      W wyniku zauroczenia idealizujemy drugą osobę i wydaje nam się, że nie ma ona żadnych wad i jest najwspanialszą osobą, jaka kiedykolwiek stąpała po ziemi. Towarzyszące temu uniesienie jest tak silne, jak w przypadku prawdziwej miłości i stąd częste pomyłki. Zauroczenie zwykle nie trwa zbyt długo, ale istnieje naprawdę spora szansa, że po jego zakończeniu będziemy w stanie przekształcić związek w prawdziwą miłość.

      Na portalu randkowym Buziak.pl zauroczeniu ulega każdego dnia cała masa osób. Niektórzy użytkownicy serwisu zadurzają się w innych celowo, ponieważ poszukiwanie takich przelotnych przyjemnych uczuć jest ich celem podstawowym. Dla innych użytkowników portalu jest to krok na drodze do znalezienia stałej partnerki lub stałego partnera na resztę swojego życia.

 

Tagi: miłość, zauroczenie; randki; randki internetowe