Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Związek

      Kiedy dwoje osób postanawia w dowolny sposób połączyć swoje losy, możemy mówić o narodzinach związku pomiędzy nimi. Związek może charakteryzować się bardzo różną intensywnością, różnym poziomem intruzyjności w życie każdego z partnerów w związku, jak również różnymi sytuacjami braku równowagi pomiędzy partnerami. Najważniejsze w związku jest to, że dwoje ludzi pragnie być razem.

      Jako związek możemy traktować już chociażby dwie osoby regularnie rozmawiające za pomocą chatu na portalu randkowym Buziak.pl. Najczęściej jednak jest to dopiero wstęp do samego związku, którego emanacje mają charakter fizyczny oraz emocjonalny. Podstawą istoty związku jest zapewnianie sobie bliskości, co oznacza możliwość realizacji potrzeb czysto fizycznych, jak również stanowienie dla siebie nawzajem oparcia, a nieraz celu w życiu.

      Najważniejszym celem istnienia portalu Buziak.pl jest umożliwianie wszystkim zainteresowanym osobom skutecznego poszukiwania kandydatów i kandydatek na partnerów w związkach. Duża ilość osób o bardzo różnych zapatrywaniach na szczegóły funkcjonowania związku sprawia, że dla wszystkich użytkowników serwisu istnieje realna nadzieja odnalezienia osoby idealnie dopasowanej.

 

Tagi: związki; portal randkowy; miłość