Anna | 72
Anna | 72
  • Login: Ania52
  • Aktywność: Online
Zdjęcia prywatne
Komentarze
wurfel
Cześć, jak się masz dzisiaj? Proszę nie obrażaj się za naruszenie twojego komentarza? Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że jesteśmy przyjaciółmi?
2024-06-14 14:23:44

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Anna

Wiek: 72

Płeć: Kobieta

Mieszka: Poznań | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Wdowa

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Emeryt / rencista

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Puszysta

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 156 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Jestem osobą towarzyską, empatyczną, uczciwą, uczuciową, ugodową. Moje zainteresowania to muzyka relaksacyjna, poważna, filmowa, czytanie książek, ogród, spędzanie czasu z rodziną. Moje motto:" Ciesz się dniem dzisiejszym, bo jutra może nie być".


Znajdź mężczyznę pasującego do Ciebie. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i umów się na randki w sieci. Wykaż się inicjatywą, wyjdź z domu i znajdź miłość. Odszukaj serwis z osobami Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i weź sprawy w swoje ręce. Spośród wielu profili randkowych, wybierz jednego mężczyznę, z którym przeżyjesz wspaniałą miłość. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, na stronie z randkami odnajdziesz drugą połówkę.
Popularny serwis randkowy.Wybierz randki internetowe i szukaj przeznaczenia w mieście Poznań.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Portal towarzyski Poznań.Szukaj nietuzinkowych osób w najbliższej okolicy Poznania.