Bartek | 29
Bartek | 29
  • Login: Bartekmax
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Bartek

Wiek: 29

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Skała | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Atletyczna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 174 cm

Szukam: Przyjaźni, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

O mnie: Witam serdecznie drogie panie, jeśli szukacie partnera atrakcyjnego,dyskretnego z kulturą osobistą a do tego niepalącego ,zadbanego ,lubiącego tańczyć i wesołego ,to dobrze trafiłaś. Jeśli nie masz z kimś iść na bankiet, wesele, impreze, do kina, albo wasz partner lub mąż nie spełniają waszych oczekiwań, to zapraszam do kontaktu. Napisz lub zadzwoń i uzgodnimy wszelkie szczegóły spotkania wedle twoich upodobań. Oferuję 100% dyskrecji i 100% zaangażowania.


Wyszukaj dla siebie mężczyznę z prawdziwego zdarzenia. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź wyróżniającą się osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Czasu coraz mniej, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Znajdź portal z ofertami Buziak, wybierz darmową rejestrację i zmień coś w życiu. Pośród ogromnej liczby zarejestrowanych mężczyzn, dokonaj wyboru tego, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeśli jesteś samotna, lecz należysz do nieśmiałych osób, w naszym serwisie odnajdziesz miłość.
Popularny portal internetowy.Wybierz strony randkowe i znajdź szczęście w miejscowości Skała.Dopasowania partnerskie.Serwis randkowy Skała.Szukaj nietuzinkowych osób w rejonie Skały.