Buziak.pl
Hania | 47
Hania | 47
  • Login: DIAMENT2oo9
  • Aktywność: Kilka dni temu
Zdjęcia prywatne

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Hania

Wiek: 47

Płeć: Kobieta

Mieszka: Grodzisk Wielkopolski | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 168 cm

Szukam: Przyjaźni, Mężczyzn

O mnie: Proszę nie wysyłać prośby o dostęp do albumu priv skoro nie nastąpiła rozmowa, tak samo ludzie widmo bo widać że wiedzie prym wizja i fotki a nie relacja. Żonaci i Casanovy, z profilami widmo proszę do mnie nie pisać! Do desperatek nie należę zastanówcie się panowie czego chcecie bo często Wasze zachowanie jest pozbawione jakichkolwiek zasad i zahamowań co jest przeciwieństwem mojej osoby... Towarzyska, uczuciowa, romantyczka, odpowiedzialna, konsekwentna........nie szukam przygód, hobby i pasja to dziedzina wellness...warto pytać podobno kto pyta nie błądzi...przedział wiekowy to nie 15 lat jak dla mnie to za dużo bo poszukuję znajomości w zbliżonym do mnie wieku ...tak jak nie toleruję palaczy i nie łudzić się, że to się zmieni...


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka swoich marzeń. Pomyśl kogo szukasz, zajrzyj na jego profil i wybierz randki internetowe. Weź sprawy w swoje ręce, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Odszukaj portal z randkami Buziak, zacznij od profilu randkowego i poczuj że żyjesz. Wśród ogromnej liczby profili randkowych, wyszukaj tego, z którym przeżyjesz wspaniałą miłość. Jeśli jesteś samotna, choć jesteś wyjątkowo nieśmiała, w serwisie randkowym odnajdziesz swoją drugą połówkę.
Popularny portal internetowy.Polecamy randki i zakochaj się w mieście Grodzisk Wielkopolski.Intuicyjna obsługa.Portal dla samotnych Grodzisk Wielkopolski.Szukaj inteligentnych osób w najbliższej okolicy Grodziska Wielkopolskiego.