Buziak.pl
Piotr | 38
Piotr | 38
  • Login: DarkCruiser
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Piotr

Wiek: 38

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Węgliniec | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik marketingu / reklamy

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 172 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Kobiet

O mnie: Jestem optymistycznym, pewnym siebie i kiedy jest tylko możliwość zakręconym, spontanicznym, mężczyzną. Który jest szczery, jak najbardziej to możliwe dbający o związek i jego ciągły rozwój, na maxa angażujący się w związku kiedy tylko to połówka odwzajemnia to samo sobą, przepadającym za romantyzmem. Czasem jestem typem niegrzecznego chłopca, pozdrowienia dla Natalii, która się o tym przekonała. Stawiam sobie ambitne cele i wierzę, że mogę je osiągnąć i tak też się staje po drabinie ciągłego rozwoju na drodze życia czym oferuje. Widzę świat nie takim jaki jest, lecz jakim chciałbym go widzieć.. Biorę z życia wszystko co nam jest dane i oferowane.. Uczę się patrzę, słucham, czuje, marzę co sprawia że staje się kreatorem przyszłych wydarzeń..


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź wybranka który ma tylko wymarzone cechy. Przyciągnij go myślami, znajdź odpowiednią osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki. Nie czekaj dłużej, miłość nie przychodzi znienacka. Odszukaj serwis z ofertami Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i dokonaj zmian w życiu. Spośród tysiąca zarejestrowanych osób, wybierz tego jedynego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli długo jesteś sama, choć jesteś nieśmiała, na stronie z randkami pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Popularny portal internetowy.Polecamy strony randkowe i zaurocz się w mieście Węgliniec.Duża ilość użytkowników.Randki online Węgliniec.Błyskotliwych osób w okolicy Węglińca.