KRZYNIO | 52
KRZYNIO | 52
  • Login: KRZYNIO
Komentarze
Anulka
pozdrawiam;)i życze Wesołych Świąte ) oraz szczęsliwego Nowego Roku:)
2008-12-14 22:41:01
Anulka
Twoj nick kojarze ale buzi nie...:) chyba,że się tak zmieniłeś:)
2008-06-08 20:52:38
Anulka
pozdrowienia:) dziękuje za odwiedzinki;)
2008-06-08 20:50:03
eweella
Tylko jedno zdjęcie? pozdrawiam i ocenka dla Pana :)
2007-08-30 13:20:39

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: KRZYNIO

Wiek: 52

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Warszawa | Polska

O mnie: Jestem kontrowersyjny. Jednoznaczna moja kwalifikacja jest niemożliwa, gdyż we mnie skumulowany jest ogromny potencjał inteligencji, przebiegłości, złośliwości i seksu. swoją bojowością zbliżony jestem do Barana. Baran jest mistrzem ataku, ja zaś obrony. Nie rezygnuje z żadnej okazji do walki, wystarczą mi nawet błahe powody. Jeżeli się zdarzy, że oddam pole walki, to tylko dlatego, że w danej chwili nie widzę szans na zwycięstwo. pociągają mnie zagadki, tajemnice i nie wyjaśnione zjawiska. Nic, co powszechnie dostępne, nie jest dla mnie atrakcyjne. Lubię wszystko wiedzieć i potrafię zabawić się w detektywa, żeby zdobyć potrzebne mi informacje. Jestem zapalonym eksperymentatorem i często przeprowadzam doświadczenia na sobie i swoich bliskich - pragnę poznać granicę cierpliwości, wytrzymałości i bólu. Może się nieraz wydawać, że jestem smutny i mało się uśmiecham. To wewnętrzne przeżycia i chowane emocje tak na mnie działają. Często bywam agresywny. Szczególnie wtedy, kiedy stres i emocje sięgają szczytu.Mam charyzmę i wewnętrzną siłę, która nie pozwala mi na bycie osobą przeciętną.


Wyszukaj dla siebie wybranka swoich marzeń. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiednią osobę i wybierz randki online. Zacznij działać, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Postaw na portal randkowy Buziak, zacznij od profilu randkowego i zmień swoje życie. Pośród wielu zarejestrowanych osób, zaryzykuj i wybierz tego, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeżeli chcesz poflirtować, choć trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w serwisie randkowym pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Innowacyjny portal randkowy.Sprawdzaj portale internetowe i zaurocz się w miejscowości Warszawa.Zarejestruj się już dziś.Randki internetowe Warszawa.Szukaj inteligentnych osób blisko Warszawy.