Buziak.pl
Dawid | 27
Dawid | 27
  • Login: Lopezo_SCZ
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Dawid

Wiek: 27

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Szczytna | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 169 cm

Szukam: Przyjaźni, Przygody, Seksu

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: "Publicznie niewiele, lecz na domysł sprawdzę emocjonalnym angażem w relacje Znasz empatie? Archaizmem nazwe jesteś to bądź.. nie z kłamstwem Zdrada - brzemie niewybaczalne.. Atrament wyjaśnił tezy przytoczone na sytuacje.. By mnie zabiły moje własne kminy, które rozwinęły pasje" Napisz, a postaram sie, zapewnić Cię, że kontrakt ze mną może okazać się czymś niezwykłym Zachęcam do przesłuchania mojego EP #Metamorfoza na YT Lopezo - Sen

Filmy


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć faceta jak ze snów. Poszukaj ideału w głowie, znajdź odpowiednią osobę i wybierz randki. Wykaż się inicjatywą, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj portal z randkami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij poszukiwania miłości. Pośród ogromnej liczby facetów, wyszukaj tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale jesteś nieśmiałą osobą, na naszej stronie odnajdziesz miłość swojego życia.
Zaufany portal randkowy.Przeglądaj randki i szukaj przeznaczenia w miejscowości Szczytna.Dopasowania partnerskie.Portal dla samotnych Szczytna.Szukaj singli blisko Szczytna.