Paweł | 41
Paweł | 41
  • Login: MASSEY
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Ewela
2023-04-01 23:45:59

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Paweł

Wiek: 41

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Jawor | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Właściciel

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 172 cm

Szukam: Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Rolnik szuka żony Cześć jestem Paweł mam 41 lat i prowadzę własną działalność gospodarczą jestem miły spokojnym chłopakiem bez nałogów szukający miłości nie przygody pochodzę z ok Jawora poznam dziewczynę do stałego związku przyjaźni miła wrażliwa i szczera dziewczynę szukająca stabilizacji w życiu i bratniej duszy mile widziana również panna z dzieckiem pozdrawiam Paweł.

Filmy


Wyszukaj dla siebie mężczyznę swoich marzeń. Pomyśl kogo szukasz, znajdź odpowiednią osobę i wybierz randki online. Nie ma na co czekać, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Znajdź portal z osobami Buziak, załóż profil randkowy i zacznij przygodę życia. Spośród wielu profili randkowych, dokonaj wyboru tego, który wyda się intrygujący. Jeżeli chcesz poflirtować, mimo że trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, na naszej stronie poznasz ciekawą osobę.
Najciekawszy portal internetowy.Polecamy randki internetowe i znajdź swoją połówkę w mieście Jawor.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Bezpieczny portal randkowy Jawor.Szukaj ciekawych osób nieopodal Jawora.