Buziak.pl
Piotr | 45
Piotr | 45
  • Login: Piotr78
Komentarze
Kate
hejka
2023-11-04 19:52:11
Hania
żegnam Cie ozieble zboczeńcu !!!!!!!!!!!!!!widac nie jestes tylko na jednym portalu i odwal sie ode mnie na zawsze !!!!!!!!!
2012-11-23 16:13:20

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Piotr

Wiek: 45

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Właściciel

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 187 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

O mnie: Witam jestem kawalerem wolnym z okolic Warszawy, mieszkam samotnie i nudzi mi się samemu mieszkać,przydała by mi się dobra dziewczyna, która umie zadbać o dom i chcę założyć rodzinę.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź mężczyznę na zawsze. Przyciągnij go myślami, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki w sieci. Wykonaj pierwszy krok, wyjdź z domu i znajdź miłość. Znajdź portal z randkami Buziak, zarejestruj się i dokonaj zmian w życiu. Spośród ogromnej liczby użytkowników, zaryzykuj i wybierz tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli jesteś singielką, lecz trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w naszym portalu odnajdziesz swoją miłość.
Bezpieczny portal internetowy.Przeglądaj strony randkowe i zaurocz się w miejscowości Warszawa.Duża ilość użytkowników.Portale randkowe Warszawa.Szukaj nietuzinkowych osób w najbliższej okolicy Warszawy.