Buziak.pl
Pawel | 43
Pawel | 43
  • Login: SamptnyRealny80
  • Aktywność: Ostatnio dostępny

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Pawel

Wiek: 43

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Gniezno | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasne kasztanowe

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 176 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Samotny w konczacym się związku gdzie brak było równowagi po dwóch latach ciągłego mojego tylko jeżdżenia do partnerki . wypaliłem się bez wsparcia uczucia miłości z jej strony dla mnie.bylem bo byłem widocznie tylko . Wolę nie być z kimś wcale niż być tylko opcja .pozdrawiam wszystkie Miłe Konkretne zainteresowane kobiety 😉


Znajdź wybranka pasującego do Ciebie. Pomyśl kogo szukasz, odnajdź ten profil wśród setek innych i skorzystaj z opcji randki internetowe. Zacznij robić coś w tym kierunku, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Postaw na serwis randkowy Buziak, załóż profil randkowy i zaufaj przeznaczeniu. Spośród tysiąca zarejestrowanych mężczyzn, wybierz tego jedynego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz kogoś poznać, lecz jesteś nieśmiałą kobietą, w portalu randkowym odnajdziesz miłość swojego życia.
Najciekawszy serwis randkowy.Sprawdzaj portale internetowe i zakochaj się w mieście Gniezno.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Portal dla singli Gniezno.Szukaj nietuzinkowych osób w rejonie Gniezna.