Buziak.pl
Shadow | 32
Shadow | 32
  • Login: Shadow116
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Shadow

Wiek: 32

Płeć: Kobieta

Mieszka: Bełchatów | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Średnie

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 156 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

O mnie: Jestem nieśmiała ale przy bliższym poznaniu to się zmienia. W głębi duszy jestem bardzo wrażliwą romantyczką, która uwielbia patrzeć na nocne niebo. Mam duże poczucie humoru... Szukam patrnera, z którym mogłabm się zaprzyaźnć, porozmawiać, wyjść gdzieś; romantycznego(...), z poczuciem humoru; szczerego, wiernego, stałego w uczuciach; partnera do stałego związku.


Za jednym kliknięciem znajdź faceta posiadającego same zalety. Pomyśl kogo szukasz, zajrzyj na jego profil i umów się na randki. Nie ma na co czekać, miłość sama nie zapuka do drzwi. Znajdź portal z ofertami Buziak, wybierz darmową rejestrację i poczuj że żyjesz. Wśród ogromnej liczby facetów, postaw na tego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeśli długo jesteś sama, choć jesteś nieśmiałą kobietą, w serwisie randkowym odnajdziesz szczęście.
Popularny portal internetowy.Sprawdź strony randkowe i zaurocz się w mieście Bełchatów.Zarejestruj się już dziś.Portal dla singli Bełchatów.Szukaj ciekawych osób w najbliższej okolicy Bełchatowa.