Buziak.pl
Chris | 60
Chris | 60
  • Login: Taurusmily
  • Aktywność: Dziś
Komentarze
Sylwia
Pozdrawiam 😊 oczami]
2023-02-08 10:44:07

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Chris

Wiek: 60

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 178 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Seksu, Zabawy, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Normalny, wesoły z poczuciem humoru. Aktywny zawodowo, bez życiowych zobowiązań. Zainteresowania: wszystko co godne uwagi, bliższe i dalsze wypady, dowolna forma sportu dla relaksu, kuchnia nie straszy. Szukam kobiety szczerej, otwartej, wesołej z poczuciem humoru o podobnych zainteresowaniach, o szupłej/normalnej sylwetce.


Znajdź kochanka z prawdziwego zdarzenia. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i umów się na randki. Skończ z samotnością, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. wybierz portal z randkami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Wśród ogromnej liczby profili, dokonaj wyboru tego, który wyda Ci się najbardziej interesujący. Jeżeli chcesz poflirtować, choć należysz do nieśmiałych osób, w portalu randkowym odnajdziesz swoją drugą połówkę.
Popularny portal randkowy.Sprawdzaj randki i znajdź szczęście w mieście Warszawa.Bezpieczny serwis internetowy.Ogłoszenia matrymonialne Warszawa.Szukaj inteligentnych osób w najbliższej okolicy Warszawy.