Wioleta | 28
Wioleta | 28
  • Login: Truuutkaaa
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Mateusz
2016-06-14 23:32:32
sebastian
2014-11-07 19:12:35

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Wioleta

Wiek: 28

Płeć: Kobieta

Mieszka: Stargard Szczeciński | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 162 cm

Szukam: Przyjaźni, Mężczyzn

O mnie: ŻYJĘ ~~ Dla tych kilku chwil....Z dnia na dzień, ciesząc się każdą chwilą... JESTEM ~~ Jaka jestem.... KOCHAM ~~ Tych, którzy na to zasłużyli LUBIĘ ~~ Czasem pobyć w samotności SZANUJĘ ~~ Tych, którzy szanują mnie i szanują siebie.......Prawdziwych przyjaciół i rodzinę... NIE UMIEM ~~ Zapomnieć krzywdy POTRAFIĘ ~~ Wybaczyć...Być szczera do bólu... NIENAWIDZĘ ~~ Kłamstwa UCZĘ SIĘ ~~ Na własnych błędach CIESZĘ SIĘ ~~ Że są ludzie na których mogę polegać POPEŁNIAM ~~ Czasem fatalne błędy CIERPIĘ ~~ Gdy ktoś mnie rani UFAM ~~ Chyba trochę za często CHCIAŁABYM ~~ Czasem cofnąć czas...Aby wszystko szło po mojej myśli.... MOJE ŻYCIE ~~ To ciągłe czekanie WIERZĘ ~~ Że wszystko ma swój sens.....że to czego pragnę, kiedyś się spełni.. NIGDY ~~ Nie stracę nadziei ZAWSZE ~~ Gdy upadam, podnoszę się, aby iść dalej KIEDYŚ ~~ Zostanie po mnie tylko kilka prostych słów i starych fotografii NIGDY NIE ZAPOMNĘ ~~ O tych, którzy bez względu na wszystko są zawsze obok mnie PRAGNĘ~~Byś na zawsze był przy mnie... MILCZĘ~~Gdy jest mi źle... CZEKAM~~Na spełnienie marzeń... STARAM SIĘ~~Walczyć z przeciwnościami losu... MARZĘ~~O wielu rzeczach... MUSZĘ~~żyć mimo wszystko...


Wyszukaj wybranka swoich marzeń. Przyciągnij go myślami, znajdź odpowiadającą Ci osobę i skorzystaj z opcji randki internetowe. Nie czekaj dłużej, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Postaw na serwis randkowy Buziak, zacznij od profilu randkowego i dokonaj zmian w życiu. Wśród ogromnej liczby osób, wyszukaj tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli chciałabyś coś zmienić, mimo że jesteś nieśmiałą osobą, w naszym portalu poznasz wartościową osobę.
Innowacyjny serwis randkowy.Polecamy portale internetowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Stargard Szczeciński.Zarejestruj się już dziś.Portal towarzyski Stargard Szczeciński.Szukaj inteligentnych osób w rejonie Stargardu Szczecińskiego.