Buziak.pl
Anna | 60
Anna | 60
  • Login: Una
  • Aktywność: Kilka dni temu
Komentarze
marian
Witam!W profilu daj ograniczenie wiekowe okreslenie do.
2022-05-01 11:16:48

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Anna

Wiek: 60

Płeć: Kobieta

Mieszka: Rotterdam South Holland Province | Holandia

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Niebieskie

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Chcesz wiedzieć więcej, zapytaj...) W sumie, to muszę coś podkreślić. Nie jestem gwiazdą i nie szukam przystojniaka, a zwykłego chłopaka do życia. Chłopak, około 60-ki będzie w moim typie. :):) Kochać i być kochanym, to tak, jakby z dwóch stron, grzało nas słońce:)


Wyszukaj dla siebie mężczyznę swoich marzeń. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiednią osobę i umów się na randki. Zacznij robić coś w tym kierunku, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Postaw na portal z ogłoszeniami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i zaufaj przeznaczeniu. Spośród ogromnej liczby użytkowników, dokonaj wyboru tego, którego profil wyda się najciekawszy. Jeśli jesteś samotna, choć należysz do nieśmiałych osób, w portalu randkowym pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Najciekawszy portal internetowy.Polecamy randki internetowe i znajdź szczęście w mieście Rotterdam South Holland Province.Zakochaj się już dziś.Ogłoszenia towarzyskie Rotterdam South Holland Province.Szukaj singli blisko .