Beata | 39
Beata | 39
  • Login: Villemo_85
Komentarze
marek
Czesc, milo cie poznac! Od: ...Czesc..
2024-04-16 22:53:58

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Beata

Wiek: 39

Płeć: Kobieta

Mieszka: Wejherowo | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Pasemka

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 160 cm

Szukam: Przyjaźni

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Jestem z natury spokojną osobą, ale potrafię się zirytować. Nie szukam niczego na siłę i chętnie poznam kogoś z okolic. Nie odpowiadam również na wiadomości osób, których nie mogę zobaczyć: interakcja z takimi osobami często idzie w kierunku, który mi nie odpowiada. Jesteś żonaty, w związku to nie pisz.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka z prawdziwego zdarzenia. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiednią osobę i umów się na randki internetowe. Nie czekaj dłużej, miłość sama nie zapuka do drzwi. Odszukaj serwis z ogłoszeniami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Spośród tysiąca osób, wyszukaj tego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeżeli chcesz poflirtować, ale jesteś nieśmiałą kobietą, na stronie z randkami poznasz wspaniałego mężczyznę.
Zaufany portal internetowy.Sprawdzaj portale internetowe i znajdź szczęście w mieście Wejherowo.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Portal towarzyski Wejherowo.Szukaj nietuzinkowych osób blisko Wejherowa.