Marylka | 63
Marylka | 63
  • Login: Zdrada40
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Edi
🙂🙂
2024-02-13 05:36:06

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Marylka

Wiek: 63

Płeć: Kobieta

Mieszka: Częstochowa | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: W separacji

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 163 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany zdjęciem i SMSem.

O mnie: Jestem spokojną osobą nie szukam przygód,cenie sobie szczerość , nie lubię kłamstwa i oszukiwania cenię rozsądek i oddanie w stosunku do drugiej osoby odwzajemniając to samo. Szukam miłego, ciepłego, kochającego, uśmiechniętego i lekko zakręconego pana,który jest szczupły. : Panowie żonaci , w separacji i bez zdjęć profilowych mnie nie interesują 🙂


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć mężczyznę wymarzonego we snach. Poszukaj ideału w głowie, odnajdź ten profil wśród setek innych i wybierz randki w sieci. Z czekania nic Ci nie przyjdzie, wyjdź z domu i znajdź miłość. wybierz portal z ogłoszeniami Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i dokonaj zmian w życiu. Spośród setek użytkowników, wyszukaj tego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz kogoś poznać, mimo że trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w serwisie randkowym znajdziesz to czego szukasz.
Rekomendowany portal randkowy.Polecamy randki i znajdź szczęście w miejscowości Częstochowa.Zakochaj się już dziś.Najlepszy portal randkowy Częstochowa.Szukaj nietuzinkowych osób w rejonie Częstochowy.