Buziak.pl
akordi | 28
akordi | 28
  • Login: akordi
Komentarze
Klaudia
przystojniak
2015-08-17 23:00:53
Julia
Hej wyglądasz zarąbiście
2015-07-18 20:54:28

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: akordi

Wiek: 28

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Brwinów | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 177 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Samego siebie raczej ciężko opisać no, ale spróbuję. Jestem osobą szczerą z dużym poczuciem humoru, mam wyznaczone cele w życiu i dążę do nich małymi kroczkami.Zawsze staram się być przy kimś jak potrzebuje pomocy, zostałem wychowany że nie można nikomu odmówić i nawet jak nie potrafię pomóc to przynajmniej porozmawiam, przytulę czy zajmę czymś aby tylko odciągnąć od zmartwienia. Muzyka, motoryzacja i boks to moje największe pasje. Nie toleruję kłamstwa nawet najmniejszego przekonałem się, że nie idzie za nim nic dobrego i nie pozwolę by znalazło się w moim życiu. Nie szukam tu przygód a mam nadzieję, że poznam ciekawych ludzi.


Wyszukaj mężczyznę który ma tylko wymarzone cechy. Poszukaj ideału w głowie, wejdź na wybrany profil i skorzystaj z opcji randki online. Wykonaj pierwszy krok, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. wybierz serwis z ofertami Buziak, przejdź przez proces rejestracji i zmień coś w życiu. Spośród setek profili, postaw na jednego faceta, którego profil wyda się najciekawszy. Jeśli jesteś samotna, lecz trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w serwisie randkowym spotkasz wyjątkowych ludzi.
Innowacyjny portal internetowy.Przeglądaj strony randkowe i zakochaj się w miejscowości Brwinów.Intuicyjna obsługa.Serwis randkowy Brwinów.Szukaj nietuzinkowych osób w rejonie Brwinowa.