Tomasz | 34
Tomasz | 34
  • Login: ciacho23504
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Tomasz

Wiek: 34

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Oborniki Śląskie | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Podyplomowe

Zawód: Pracownik finansow / bankowości

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Atletyczna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 178 cm

Szukam: Miłości, Seksu, Kobiet

O mnie: Interesuje się sportem, a konkretnie narciarstwem, kolarstwem, oraz jazdą konną. Uwielbiam podróżować wszczególności swojim jachtem-Calioppe. W czasie wolnnym czytam książki, rozmawiam z bliskimi i czasem lubię wyjść na miasto, by miło spędzić czas.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka z prawdziwego zdarzenia. Przyciągnij go myślami, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Zapomnij co to samotność, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj portal z ofertami Buziak, załóż profil randkowy i zacznij przygodę życia. Wśród tysiąca zarejestrowanych osób, wybierz tego jedynego, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeśli chciałabyś coś zmienić, mimo że należysz do nieśmiałych osób, w naszym serwisie odnajdziesz szczęście.
Innowacyjny serwis randkowy.Sprawdź strony randkowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Oborniki Śląskie.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Portale randkowe Oborniki Śląskie.Błyskotliwych osób w rejonie Obornik Śląskich.