EWELINA | 68
EWELINA | 68
  • Login: czulaEWELIN
  • Aktywność: Dziś
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: EWELINA

Wiek: 68

Płeć: Kobieta

Mieszka: Konin | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Wdowa

Wykształcenie: Wyższe niepełne

Zawód: Pracownik naukowy / nauczyciel

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 165 cm

Szukam: Miłości, Mężczyzn

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Jestem wdową .Nie szukam romansów ani przygód .Pragnę pokochać inteligentnego, kulturalnego mężczyznę ,który mnie zrozumie ,pokocha taką jaka jestem .Będzie mi wierny i czuły. Zapewni stabilizację i bezpieczeństwo. Ja obdarzę GO empatią, czułością, szczerością i miłością. Jestem romantyczna ,ale i rozważna .Potrafię zadbać o mężczyznę. Znajomi uważają, że jestem elegancką, kulturalną i dobrą gospodynią .Mam wiele zainteresowań. Pracuję jako konsultant medyczny. PANOM BEZ ZDJĘCIA I DUŻO MŁODSZYM - DZIĘKUJĘ.


Za jednym kliknięciem znajdź faceta własnych marzeń. Poszukaj ideału w głowie, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i skorzystaj z opcji randki w sieci. Czas ucieka, miłość sama nie zapuka do drzwi. Odszukaj portal randkowy Buziak, przejdź przez proces rejestracji i weź sprawy w swoje ręce. Wśród tysiąca zarejestrowanych mężczyzn, wybierz jednego mężczyznę, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli chcesz kogoś poznać, choć jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym serwisie poznasz wspaniałego mężczyznę.
Innowacyjny portal internetowy.Przeglądaj randki internetowe i szukaj miłości w mieście Konin.Intuicyjna obsługa.Randki online Konin.Błyskotliwych osób w okolicy Konina.