Buziak.pl
mamdam | 51
mamdam | 51
  • Login: dammam
Komentarze
Renia
2024-02-07 21:35:29

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: mamdam

Wiek: 51

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Rotterdam South Holland Province | Holandia

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Kierownik / dyrektor

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Atletyczna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 173 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Nie masz poczucia humoru nie znasz się na żartach omijaj ten profil Nie cierpię snobów i tak czasami siebie nie lubią co noszą głowę wyżej niż tyłek Nie cierpię klamstwa.Aby poczuć słodycz życia,trzeba najpierw spróbować jego gorzkiej części... Smak goryczy już znam doskonale!Czy znajdę jeszcze życia słodki smak

Filmy


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka własnych marzeń. Zastanów się kto Cię interesuje, wejdź na wybrany profil i wyszukaj najlepsze dla siebie randki online. Z czekania nic Ci nie przyjdzie, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj portal randkowy Buziak.pl, załóż profil randkowy i zacznij przygodę życia. Wśród tysiąca facetów, zaryzykuj i wybierz tego, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli jesteś samotna, choć trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w naszym serwisie spotkasz wyjątkowych ludzi.
Bezpieczny serwis randkowy.Sprawdzaj randki internetowe i szukaj miłości w mieście Rotterdam South Holland Province.Zarejestruj się już dziś.Portal dla singli Rotterdam South Holland Province.Szukaj inteligentnych osób blisko .