Buziak.pl
dreamynights | 40
dreamynights | 40
  • Login: dreamynights
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: dreamynights

Wiek: 40

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Kraków | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 195 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

O mnie: Nie wiem jak zawrzeć historię swojego życia w kilku zdaniach, ale w wielkim skrócie, zajmuję się filmem, muzyką, fotografią i sprawami oscylującymi w okół tych trzech dziedzin, zwiedziłem kawałek świata, studiowałem za granicą, lubię czytać, gotować, biegam i pływam. Mam otwarty umysł i sporo różnych doświadczeń. P.S. Interesują mnie raczej starsze kobiety ;)


Znajdź wybranka na całe życie. Przyciągnij go myślami, odnajdź ten profil wśród setek innych i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Z czekania nic Ci nie przyjdzie, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. wybierz portal z randkami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i zmień swoje życie. Wśród wielu profili randkowych, dokonaj wyboru tego, który da Ci to czego szukasz. Jeśli lubisz flirt, lecz jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym serwisie odnajdziesz drugą połówkę.
Innowacyjny serwis randkowy.Przeglądaj randki internetowe i znajdź szczęście w mieście Kraków.Znajdź miłość.Randki internetowe Kraków.Szukaj nietuzinkowych osób w okolicy Krakowa.