Buziak.pl
kari | 48
kari | 48
  • Login: kari00
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: kari

Wiek: 48

Płeć: Kobieta

Mieszka: kujawsko-pomorskie | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: W separacji

Wykształcenie: Wyższe

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 155 cm

Szukam: Przyjaźni

O mnie: Jestem tym, kim być tylko marzy, Jestem tym, kim wielu się być odważy.Jestem tym, kto podniesioną głową życia rzeką płynie, Jestem tym,kim każdy człowiek chce i być powinien.Chcesz widzieć kim jestem? Jestem zwykłą, jednocześnie niezwykłą osobą. Tajemnica tkwi w tym, że jestem po prostu sobą..........Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jakim układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w jej oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca - miejsca gdzie mieszka miłość.......


Znajdź kochanka na zawsze. Poszukaj ideału w głowie, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki online. Inicjatywa jest po Twojej stronie, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Postaw na portal z randkami Buziak, zacznij od profilu randkowego i zaufaj przeznaczeniu. Pośród setek mężczyzn, dokonaj wyboru tego, którego profil wyda się najciekawszy. Jeżeli chciałabyś kogoś poznać, mimo że jesteś nieśmiała, w naszym portalu pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Najciekawszy portal internetowy.Polecamy strony randkowe i zakochaj się w kujawsko-pomorskie.Darmowa rejestracja.Portal towarzyski kujawsko-pomorskie.Szukaj oryginalnych osób blisko kujawsko-pomorskie.