Buziak.pl
Kasia | 47
Kasia | 47
  • Login: kasiaco
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Kasia

Wiek: 47

Płeć: Kobieta

Mieszka: Gdańsk | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe niepełne

Zawód: Pracownik biurowy

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 164 cm

Szukam: Seksu, Zabawy, Kobiet

O mnie: szukam kobiet do erotycznych spotkań w towarzystwie moim i mojego partnera. (oczywiście on może równiez tylko patrzeć, jak zechcesz) Gwarantujemy udaną zabawę i niesamowite doznania. Możesz ze mną najpierw popisać i ustalimy , czy odpowiada ci taka zabawa. Szukamy nowych doznań, chcemy spełniac swoje fantazje, twoje też spełnimy.


Za jednym kliknięciem znajdź wybranka z prawdziwego zdarzenia. Poszukaj ideału w głowie, zajrzyj na jego profil i skorzystaj z opcji randki. Inicjatywa jest po Twojej stronie, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Odszukaj portal z osobami Buziak, zarejestruj się i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Wśród tysiąca zarejestrowanych mężczyzn, wybierz jednego mężczyznę, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeżeli chciałabyś kogoś poznać, choć jesteś nieśmiałą kobietą, w naszym serwisie poznasz wspaniałego mężczyznę.
Certyfikowany serwis randkowy.Polecamy strony randkowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Gdańsk.Zakochaj się już dziś.Portal dla samotnych Gdańsk.Szukaj inteligentnych osób blisko Gdańska.