Izabela | 61
Izabela | 61
  • Login: lenova
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Izabela

Wiek: 61

Płeć: Kobieta

Mieszka: Płock | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Wykształcenie: Pomaturalne

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Rude

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 160 cm

Szukam: Niczego nie szukam

O mnie: Królewna i kumpel . Inteligentna i wesoła . Asertywna i wyrozumiała.Po prostu Anioł .........................................ZAWSZE UŻYWAM ROZUMU. Więc OSZUŚCI nie mają żadnych szans............................. ..................... Życie jest jak echo . To co wysyłasz w Świat - wraca do Ciebie .To co siejesz - zbierasz . To co dajesz - dostajesz . To co dostrzegasz w innych - jest w Tobie . Nie szanując innych - nie szanujesz siebie...................................Myślę że najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym zanim spotkają się ciała ...............................................................Palaczom ,w związkach, ,pakerom i brzuchaczom, bez zdjęcia, z tatuażami i kolczykami, mający problem z poprawną polszczyzną.....oraz z problemami mieszkaniowymi i finansowymi - N I E .


Znajdź wybranka swoich marzeń. Przyciągnij go myślami, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wyszukaj najlepsze dla siebie randki internetowe. Zrób pierwszy krok, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj portal randkowy Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i zmień coś w życiu. Wśród ogromnej liczby profili randkowych, postaw na jednego faceta, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli lubisz flirt, lecz nie wiesz jak zacząć, w naszym serwisie pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Popularny serwis randkowy.Polecamy randki internetowe i znajdź szczęście w mieście Płock.Intuicyjna obsługa.Portal randkowy Płock.Znajdź ciekawe osoby w rejonie Płocka.