Marcin | 60
Marcin | 60
  • Login: mnowak
  • Aktywność: Godzinę temu
Komentarze
Manuela
2024-02-22 21:54:31
Shona
hey
2023-03-16 18:30:53
jagodka
Iłowa jest w lubuskim.Pozdrawiam:)
2023-01-15 16:37:33

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Marcin

Wiek: 60

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Iłowa | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Właściciel

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 164 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Witam na moim profilu ☀️☀️☀️ man na imię Marcin, trochę o sobie, jestem nie za wysoki 164 cm 😆😆😆 szczupłej budowy ciała, 62 kg, staram się prowadzić zdrowy tryb życia, jestem niezależny, wysportowany, zadbany, bez poważnych nałogów. Kilka cech charakteru które na pewno mam: pozytywny, słowny, uczciwy, uparty w pozytywnym tego słowa znaczeniu, punktualny, odpowiedzialny, ... śmiem twierdzić że jestem dość rozgarnięty 🤔🤔🤔 uczę sie i edukuje się każdego dnia, zagłębiam się we wszystkim co robię i co mnie interesuje albo z czym mam akurat do czynienia 🧐🧐🧐 Mieszkam w lubuskim z 2 przygarniętymi 🐈🐈‍⬛ w małej wiosce na skraju lasu (z wyboru). To znaczy w środku przyrody 🌲🌳Fajnie by było poznać tutaj dobrą i mądra dziewczynę z charakterem 😬😬😬 Nie szukam tu: mamusi, sprzątaczki, kucharki, służącej albo cos w tym rodzaju, doskonale daje sobie ze wszystkim rade sam :) nie znam uczucia samotności i nudy bo nigdy tego nie miałem bo każdy bez wyjątku układa sobie swoje życie sam i każdy sie sam uszczęśliwia albo i nie. Dziękuje za cierpliwe czytanie mojego (osobistego) opisu, pozdrawiam 🌻🌺🌼🌸


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka który ma tylko wymarzone cechy. Przyciągnij go myślami, odnajdź ten profil wśród setek innych i skorzystaj z opcji randki online. Na co czekasz, miłość sama nie zapuka do drzwi. Znajdź portal randkowy Buziak.pl, zarejestruj się i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Pośród wielu użytkowników, wybierz tego, który wyda Ci się najbardziej interesujący. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, mimo że jesteś wyjątkowo nieśmiała, na stronie z randkami znajdziesz szczęście.
Innowacyjny portal randkowy.Sprawdź randki i znajdź szczęście w miejscowości Iłowa.Intuicyjna obsługa.Serwis randkowy Iłowa.Szukaj inteligentnych osób blisko Iłowy.