Buziak.pl
Monika | 27
Monika | 27
  • Login: monisia1
Komentarze
michal
piekna istota z ciebie
2013-07-18 13:33:37

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Monika

Wiek: 27

Płeć: Kobieta

Mieszka: łódzkie | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Podyplomowe

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 160 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

O mnie: Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, Nie pytaj dlaczego... I tak Cię okłamie... Nie umie się zwierzać - za bardzo ją to boli? Bo ona jest inna... Ma swój świat... Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje... Ale ona się śmieje,by nie płakać... Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, poznasz prawdę... Tylko tak możesz zobaczyć,co ona czuje...


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć kochanka posiadającego same zalety. Przyciągnij go myślami, odnajdź ten profil wśród setek innych i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Już nie zwlekaj, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Odszukaj portal z ogłoszeniami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i zacznij przygodę życia. Wśród setek profili, wybierz tego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli długo jesteś sama, ale jesteś nieśmiała, w portalu randkowym poznasz wspaniałego mężczyznę.
Zaufany portal internetowy.Sprawdź randki i szukaj przeznaczenia w łódzkie.Intuicyjna obsługa.Randki internetowe łódzkie.Szukaj nietuzinkowych osób w okolicy łódzkie.