Buziak.pl
Edmund | 58
Edmund | 58
  • Login: mundii
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Edmund

Wiek: 58

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: pomorskie | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Inny

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 178 cm

Szukam: Przygody, Seksu

O mnie: Jestem przystojnym o bardzo zgrabnej pupci mężczyzna. Chętnie mogę się spotykać w celu bycia sunią dla Pana w każdym wieku.Jestem bez hamulców. Może być u Ciebie w mieszkaniu lub w Twoim aucie lub też plener, jest mi to obojętne.Warunek to wysoka higiena i to samo też oferuję.Ja 44lat 178cm 85kg 19cm pełna depilacja, moge mieć koronkowe majteczki, pończoszki i haleczke. jak kto woli :) pisać lub dzwonic nie odmówię nikomu kto jest konkretny :)=


Wyszukaj dla siebie wybranka swoich marzeń. Przyciągnij go myślami, odnajdź ten profil wśród setek innych i umów się na randki online. Musisz działać, wyjdź z domu i znajdź miłość. wybierz serwis z osobami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i rozpocznij przygodę życia. Wśród ogromnej liczby zarejestrowanych osób, postaw na jednego faceta, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli chciałabyś coś zmienić, mimo że jesteś wyjątkowo nieśmiała, w portalu randkowym odnajdziesz drugą połówkę.
Popularny portal randkowy.Wybierz strony randkowe i zakochaj się w pomorskie.Łatwa i szybka rejestracja.Portal dla samotnych pomorskie.Błyskotliwych osób w rejonie pomorskie.