Adrian | 39
Adrian | 39
  • Login: olek34
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Adrian

Wiek: 39

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Górowo Iławeckie | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Emeryt / rencista

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 184 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Hej Nie wiem od czego zacząć . Mam na imię Adrian mam 184 cm wzrostu i 34 lata. Jestem szczupłej budowy ciała,czyli taki nie za chudy jak i też nie za gruby. Jestem kawalerem i również tak jak ty poszukuję bratniej duszy z którą mógłbym pójść na rower. ponieważ lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Przejść się do pubu czy po prostu posiedzieć w domu.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź wybranka z prawdziwego zdarzenia. Pomyśl kogo szukasz, znajdź odpowiednią osobę i skorzystaj z opcji randki internetowe. Z czekania nic Ci nie przyjdzie, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Odszukaj portal z ofertami Buziak, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij przygodę życia. Pośród tysiąca profili, dokonaj wyboru tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli jesteś singielką, ale jesteś nieśmiała, w naszym serwisie znajdziesz wiele ciekawych osób.
Certyfikowany serwis randkowy.Przeglądaj randki internetowe i szukaj miłości w mieście Górowo Iławeckie.Bezpieczny serwis internetowy.Portale randkowe Górowo Iławeckie.Szukaj oryginalnych osób w okolicy Górowa Iławeckiego.