Buziak.pl
Janusz | 71
Janusz | 71
  • Login: perla53
  • Aktywność: W tym miesiącu

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Janusz

Wiek: 71

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Kłodzko | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 177 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Dopiero znów jestem tu po długiej przerwie. Dusza artysty,spokojny,zrównoważony,wrażliwy,romantyk,czuły na piękno,chcący iść przez życie we dwoje,dzieląc się jego radościami i smutkami,razem aż do końca. Lubię zwiedzać, góry, morze, zbierać grzyby, majsterkować, lubię też zacisze domowe. Nie szukam przygód. Do miłości nie wystarczy tylko połączenie ciał, niezbędne jest też połączenie dusz.


Znajdź faceta jak ze snów. Zastanów się kto Cię interesuje, wejdź na wybrany profil i skorzystaj z opcji randki. Zrób pierwszy krok, wyjdź z domu i znajdź miłość. wybierz serwis z osobami Buziak, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij poszukiwania miłości. Pośród ogromnej liczby zarejestrowanych mężczyzn, wybierz tego jedynego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeżeli chcesz poflirtować, mimo że należysz do nieśmiałych osób, w serwisie randkowym spotkasz wyjątkowych ludzi.
Zaufany portal randkowy.Polecamy randki i szukaj miłości w mieście Kłodzko.Bezpieczny serwis internetowy.Ogłoszenia towarzyskie Kłodzko.Szukaj oryginalnych osób w okolicy Kłodzka.