Buziak.pl
Robert | 43
Robert | 43
  • Login: robertblue
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Robert

Wiek: 43

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Toruń | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Pracownik finansow / bankowości

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 183 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Lubię ludzi - obserwować, rozumieć, słuchać, poznawać opinie, marzenia, pasje. Stać mnie na wiele szaleństw, ale tylko w zaufanym towarzystwie, nie lubię nudy. Staram się postępować w zgodzie z sobą, nawet gdy przyjdzie mi iść pod wiatr. Odpoczywam grając w siatkówkę, w tańcu. Urlop spędzam w górach lub nad morzem. Czasami lubię pozwiedzać tajemnicze miejsca, o bogatej historii, pospacerować śladami przodków.


Wyszukaj dla siebie wybranka na długie lata. Pomyśl kogo szukasz, wejdź na wybrany profil i wybierz randki online. Już dość czekania, miłość sama nie zapuka do drzwi. Znajdź portal z randkami Buziak, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij przygodę życia. Pośród tysiąca facetów, zaryzykuj i wybierz tego, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, lecz jesteś nieśmiałą kobietą, w naszym portalu poznasz ciekawą osobę.
Rekomendowany portal randkowy.Polecamy randki internetowe i szukaj miłości w mieście Toruń.Intuicyjna obsługa.Portal matrymonialny Toruń.Błyskotliwych osób blisko Torunia.