Marek | 50
Marek | 50
  • Login: skot435
Komentarze
Marek
Dziękujemy.
2023-08-10 12:27:41
45555
Prawdę napisałeś
2023-08-07 13:10:01

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Marek

Wiek: 50

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Poznań | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Puszysta

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 175 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Czy wrażliwość jest dzisiaj w cenie? W świecie który pędzi do przodu, wśród ludzi którzy biegną razem z nim. W takim świecie przyszło mi dziś funkcjonować. Dla kogoś o mojej naturze wrażliwego empatycznego romantyka to raczej nie jest łatwe.Odnaleźć się pomiędzy ludźmi którzy idąc do przodu nie baczą na innych i nie znaleźć się z nimi na kursie kolizyjnym . Takie osoby jak ja bardzo łatwo skrzywdzić . Tylko czy to jest powód dla którego mam się zmienić? Przestać dostrzegać innych, ich radości, troski, problemy? Nie umiem i nie chcę . I dalej żyję jak dotychczas, nie raniąc i nie krzywdząc innych . Czasem tylko sam łapię się na tym, że też biegnę. I po co? Nie wiem. Dlaczego zamiast wypić kawę w przytulnym miejscu, w spokoju, chwytam kubek i zmykam z nim tak szybko jak to możliwe Przecież mam czas . Ale w końcu to każdy z nas dokonuje wyboru na co go przeznaczy. Ideały nie istnieją, a gdyby nawet istniały świat byłby okropnie nudny. Czym w końcu są ludzie jeśli nie zbiorem zalet i wad? Zresztą jedno i drugie potrafi być zarówno wadą i zaletą zależy dla kogo i w jakich okolicznościach. Tak więc wyznaję jedną zasadę - akceptuję ludzi z całym ich bagażem i nie zmieniam ich. Ciągle też wierzę w miłość... I nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce żeby ją znaleźć Ale... Zawsze warto spróbować....


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź wybranka który ma tylko wymarzone cechy. Przyciągnij go myślami, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wybierz randki w sieci. Zrób pierwszy krok, miłość nie przychodzi znienacka. Odszukaj portal randkowy Buziak.pl, zarejestruj się i poczuj że żyjesz. Spośród wielu użytkowników, wyszukaj tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale jesteś nieśmiałą kobietą, na stronie z randkami pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Bezpieczny portal randkowy.Wybierz randki i znajdź szczęście w mieście Poznań.Dopasowania partnerskie.Ogłoszenia matrymonialne Poznań.Szukaj singli w najbliższej okolicy Poznania.