Buziak.pl
drobinka | 47
drobinka | 47
  • Login: stokrota3
Komentarze
Szymon
Wreszcie jakaś pozytywna kobieta ;) Przejdźmy na pryw.
2021-02-05 19:51:06
Krzysztof
2017-11-14 20:38:54
leslaw
Piękno płynie z twoich oczów
2014-05-11 17:55:00
Daniel
2013-06-08 01:37:44

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: drobinka

Wiek: 47

Płeć: Kobieta

Mieszka: Śrem | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 170 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Troszke o mnie:lubie jazde rowerem czy jazde na rolkach.Dobra kuchnie,spacery czy spotkania w milym gronie znajomych.Chodz spacer czy wyjsciem do kina też nie pogardze:)Uwielbiam zwierzeta,przyrode,góry,morze.Jestem kobieta zyczliwą,szczera,tolerancyjna,wesola,ale pisać mozna wiele.Najlepiej sie poznac i przekonać samemu jaki kto jest i jakie ma oczekawania wobec danej osoby,a zycie zdecyduje co dalej bo niestety bez chemii miedzy dwojgiem ludzi nie ma sensu:)


Za jednym kliknięciem znajdź wybranka swoich marzeń. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki. Weź sprawy w swoje ręce, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj portal z osobami Buziak.pl, zarejestruj się i odkryj coś nowego. Wśród wielu profili randkowych, dokonaj wyboru tego, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli chcesz kogoś poznać, mimo że trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w portalu randkowym poznasz ciekawą osobę.
Popularny portal internetowy.Przeglądaj strony randkowe i znajdź szczęście w miejscowości Śrem.Intuicyjna obsługa.Portal dla singli Śrem.Szukaj oryginalnych osób w rejonie Śremu.