Patryk | 33
Patryk | 33
  • Login: szafi5000
Komentarze
KATARZYNA WEBER MIŁO MI
czesc mam na imie kasia mam lat 27 jestem spolic szukam faceta na całe zycie az do smieci co tam słychac uciebie czym sie zajmusz
2014-05-02 03:53:58

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Patryk

Wiek: 33

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Krzyż Wielkopolski | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 190 cm

Szukam: Miłości, Kobiet

O mnie: Nie jestem typem podrywacza który ma gadane i podrywa dziewczyny wymyślnymi tekstami . Jestem człowiekiem szczerym i uczciwym oraz energicznym lubię siebie takim jakim jestem i chciałbym poznać tu miłe osoby.


Znajdź wybranka wymarzonego we snach. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki w sieci. Z czekania nic Ci nie przyjdzie, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Postaw na serwis z ofertami Buziak.pl, załóż profil randkowy i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Pośród wielu osób, wybierz jednego mężczyznę, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeśli chcesz kogoś poznać, choć jesteś nieśmiała, na naszej stronie pozbędziesz się uczucia nieśmiałości i spotkasz miłość.
Certyfikowany portal internetowy.Przeglądaj strony randkowe i zakochaj się w mieście Krzyż Wielkopolski.Łatwa i szybka rejestracja.Serwis randkowy Krzyż Wielkopolski.Szukaj inteligentnych osób w rejonie Krzyża Wielkopolskiego.