Buziak.pl
ZBIGNIEW | 53
ZBIGNIEW | 53
  • Login: zbigniew9876
Zdjęcia prywatne

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: ZBIGNIEW

Wiek: 53

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Ostrowiec Swiętokrzyski | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 180 cm

Szukam: Przyjaźni

O mnie: Jestem spokojny, uczciwy a honor jest dla mnie najważniejszy. Nie cierpię chamstwa i przemocy. Interesuję się historią, lubię zwiedzać stare zamki i jaskinie. Moje ukochane miasto to Neapol i jego wąskie uliczki. Kocham przyrodę a moją pasją jest szukanie źródeł leśnych potoków. Staram se pogodzić pracę z przyjemnością, nie cierpię nudy. Często podróżuję- niestety sam. Chciałbym przyjemności i troski dzielić na dwoje, chciałbym dawać miłość i otrzymywać miłość...


Znajdź faceta swoich marzeń. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź wyróżniającą się osobę i skorzystaj z opcji randki online. Czas ucieka, miłość sama nie zapuka do drzwi. Odszukaj portal z randkami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i rozpocznij poszukiwania miłości. Pośród setek zarejestrowanych mężczyzn, zaryzykuj i wybierz tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli długo jesteś sama, mimo że jesteś nieśmiała, w portalu randkowym odnajdziesz szczęście.
Popularny serwis randkowy.Sprawdzaj randki internetowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Ostrowiec Swiętokrzyski.Zakochaj się już dziś.Randki online Ostrowiec Swiętokrzyski.Znajdź ciekawe osoby w najbliższej okolicy Ostrowca Swiętokrzyskiego.